انجمن آموزش مکالمه عربی
السلام علیکم و رحمة الله و برکاته
مرحبا بک في منتدی تعليم العربية للناطقين بالفارسية
يمکنک قراءة المواضيع والتحميل بدون التسجيل. ولکن إذا أردت أن تساهم في المواضيع یجب أن تسجل في المنتدی ويتم تفعيل حسابک من قبل المدير.
مع خالص الشکر و التحية
فریق الإدارة
سلام
خـــــوش آمــــــــــــــــدید
برای شرکت در مباحث این انجمن و استفاده از امکانات آن نیاز به عضویت دارید. پس از تایید عضویت می توانید در مباحث انجمن شرکت کنید.
برای دانلود کتابها، درسها، فیلمها، معجمها و نرم افزارهای آموزش مکالمه از وبلاگ انجمن به آدرس زیر استفاده کنید:
http://www.arabiforall.com/
با تشکر
گروه مدیریت انجمن مکالمه عربی
انجمن آموزش مکالمه عربی
مرحبا بک في منتدی تعليم العربية للناطقين بالفارسية
يمکنک قراءة المواضيع والتحميل بدون التسجيل. ولکن إذا أردت أن تساهم في المواضيع یجب أن تسجل في المنتدی ويتم تفعيل حسابک من قبل المدير.
مع خالص الشکر و التحية
فریق الإدارة
سلام
خـــــوش آمــــــــــــــــدید
برای شرکت در مباحث این انجمن و استفاده از امکانات آن نیاز به عضویت دارید. پس از تایید عضویت می توانید در مباحث انجمن شرکت کنید.
برای دانلود کتابها، درسها، فیلمها، معجمها و نرم افزارهای آموزش مکالمه از وبلاگ انجمن به آدرس زیر استفاده کنید:
http://www.arabiforall.com/
با تشکر
گروه مدیریت انجمن مکالمه عربی
انجمن آموزش مکالمه عربی

أهلا وسهلا بك زائرنا الكريم, أنت لم تقم بتسجيل الدخول بعد! يشرفنا أن تقوم بالدخول أو التسجيل إذا رغبت بالمشاركة في المنتدى

ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟

رفتن به صفحه : 1, 2, 3  الصفحة التالية

مشاهده موضوع بعدي مشاهده موضوع قبلي اذهب الى الأسفل  پيام [صفحه 1 از 3]

?????

مهمان
به نظر شما اگه زن ادم عرب باشه چند درصد کمک میکنه به یاد گیری زبان عربی؟ queen queen queen
اصلا اینکار درسته؟

matin00

دوست جدید
دوست جدید
اول از همه یه سوال پیش میاد
بعد از تقویت زبان عربی خانومه رو چی کار کنیم؟ Question

بغیازی

بغیازی
گروه مدیریت انجمن
یا أبا کاظم بی شک ازدواج مبارکی خواهدبود و با این وصلت همه چیزت تقویت خواهد شد وحتی بچه هات از یکی دو سالگی صدق الله العظیم خواهند گفت و توباید بگی و بلّغ رسوله العربي الکریم ... Laughing

http://kakaarabi.blogfa.com/

banafshe

دوست جدید
دوست جدید
بي شك زندگي با يك عرب زبان كمك زيادي به يادگيري اين زبان ميكند، اما آيا در زندگي مشترك يادگيري زبان ميتواند بر ديگر مسائل مقدم باشد؟

MARYA

دوست جدید
دوست جدید
cheers سلام به همه دوستان کوشا و پویایه عرصه زبان شیرین تر از عسل ( عربی) خدا را شکر بالاخره تونستم توی انجمن ثبت نام کنم و با تشکر بسیار بسیار از استاد اسدی برای این لطفشون .
استاد من بیادگیری مکالمه عربی خیلی نیاز دارم اخه حیاتیه، حیثیتیه و
بمن کمک کنید
بنظرتون گوش دادن به ترانه های عربی واقهعا میتونه توی یادگیری مکالمه تاثیر گذار اشه یا نه؟؟ ......
در ضمن کبوتر با کبوتر باز با باز اگه اون اقا پسر عرب زبانهم فارسی قشنگمونو یاد بگیره و بیاد ایران چه اشکالی داره و لی هیچ جایی ایران نمیشه و هیچ جایی هم دختر و بسرای با افتخار و با عزت ایرانی را نداره مگه نه :D

اسدی

اسدی
گروه مدیریت انجمن
MARYA نوشته است:cheers سلام به همه دوستان کوشا و پویایه عرصه زبان شیرین تر از عسل ( عربی) خدا را شکر بالاخره تونستم توی انجمن ثبت نام کنم و با تشکر بسیار بسیار از استاد اسدی برای این لطفشون .
استاد من بیادگیری مکالمه عربی خیلی نیاز دارم اخه حیاتیه، حیثیتیه و
بمن کمک کنید
بنظرتون گوش دادن به ترانه های عربی واقهعا میتونه توی یادگیری مکالمه تاثیر گذار اشه یا نه؟؟ ......
در ضمن کبوتر با کبوتر باز با باز اگه اون اقا پسر عرب زبانهم فارسی قشنگمونو یاد بگیره و بیاد ایران چه اشکالی داره و لی هیچ جایی ایران نمیشه و هیچ جایی هم دختر و بسرای با افتخار و با عزت ایرانی را نداره مگه نه :D
سلام به شما
خیلی خوش آمدید وخیلی خوشحالم که در انجمن ثبت نام کردید
از علاقه شدید شما به زبان عربی خیلی ذوق زده شدم ان شاء الله که همه مثل شما به یاد گرفتن عربی علاقه داشته باشن
ازدواج با غیر ایرانیها نکات مثبت و همچنین مشکلات خاص خودش رو داره ولی خوب بچه های ایران یه چیز دیگه اند
cheers cheers
برای یادگرفتن عربی اگه تو شهری ساکن هستید که توش دوره های عربی برگزار میشه حتما شرکت کنید
چون هیج کتاب و سی دی و نرم افزاری مثل کلاس نمیشه
البته باید دقیقا سطحتون رو بدونم تا بگم از کجا شروع کنید
راتس میخواید فصیح یاد بگیرید یا عامیانه؟
موفق باشید
:D

http://www.arabiforall.com

خبات

دوست جدید
دوست جدید
مرحبا طاب یومکم

علی وجهة نظري التزوج بإمرإةٍ عربیة یُنجدنا و یساعدنا مساعدة کثیرا لتکلم بالعربیة ،،لأنَّ هذا الزواج یصیر حافزا یشوقنا لتعلم هذه اللغة. و لاریب فیه أنَّ بسبب إقترابی منها أتمکَّنُ من التکلم و المحاضرة بالعربیة. ومخلص الکلام أنَّ لهذة الامر إیجابیات کتیرة.
و اما بعدُ للوصول إلی هذا المرمی عوائقُ تمنعنا للنیل منه، و تکفُّ الشخصَ للوصول إلیه. منها لیس عندنا إمکانیات و المقدرات المالیة و النقود المتوافرة لنسافرَ البلاد العربیة. و من المفروض نحن إستطعنا للذهاب بالبلاد العربیة ،هل توجدُ أسرة هناک تجعلنا بعلَ بنتها.
خبات

مع خالص الشکر و التحیة

alirezaseyed

دوست جدید
دوست جدید
سلام به همه عزیزان
من تازه امروز عضو شدم
به شدت به زبان عربی علاقمند هستم
به خاطر رفت و آمد به کشورهای عربی ، کمی هم عربی می توانم صحبت کنم
خوشحال میشم کسی در زمینه یادگیری عربی کمکم کنه

mona

عضو ممتاز
عضو ممتاز
اهلین موسیو علیرضا
انا کمان بحب اللغة العربیة کتییییر و خاصة اللهجة اللبنانیة ، انا بموت فیهااااااااا .
bounce bounce bounce
انشاالله فینا نتعلم اشیاء کتیییییرمن بعض
lol!

shirin

shirin
دیگه صاحب خونه شده
دیگه صاحب خونه شده
من بسیار شادبا شما باشم وامیدوارم برای شما موفق باشید
این پیشنهاد زيبا بلكه نه ساده

عبير الكلمات

عبير الكلمات
شخصیت مهمیه
شخصیت مهمیه

السلام عليكم

الأستاذ أبو كاظم ، أولا كل عام أنتم بخير بمناسبة عيد الأضحى المبارك .

وبعد لقد رأيت هذا الموضوع منذ أن شاركتم به للمرة الأولى فى المنتدى لكنى لم أشأ أن أشارك فيه إلا بعد أن يشارك إخوننا الإيرانين بارائهم أولاً.
واسمح لى الأن أن أدلى برأيى بصفتى إمرأة عربية ، وأرجو أن تتقبل كلامى يصدر رحب.

أولاعلى أن أقول أنى ضحكت من هذه الفكرة وفى نفس الوقت تعجبت منها ، لسببين وهما

إنه لأمر غريب أن يقول شخص فارسى مثل هذا الكلام ، لانى أعرف جيداً أن الفرس لايحبون إختلاط أنسابهم بأجناس أخرى وبخاصة من العرب فانتم يأهل إيران تعتزون جداً بقوميتكم الفارسية ولا أظنكم تخالفنونى الرأى فى هذا.
وثانياً ليس غريباً أن يتزوج رجل من بلد ما بامرأة من بلد أخر ، إنما الغريب أن يكون هذا الزواج بهدف أن تساعده الزوجة فى تعلم وتقوية لغة ما ، ولكننى أتسائل وأرجو أن تتقبل أسئلتى بصدر رحب.

ماذا لو أراد ذلك الشخص أن يتعلم الانجليزية أو الأسبانية أو غيرها من اللغات ، هل يكون عليه إذن أن يتزوج إمرأة إنجليزية ، وأخرى أسبانية حتى تساعده فى تعلم هذه اللغة ؟
ولو حدث ذلك وتزوج من هذه المرأة ، فما سيفعل بعد أن يتقن اللغة التى تعلمها بمساعدتها هل سيطلقها ؟

يأخ أبو كاظم لو كنت تتحدث عن الزواج بامرأة عربية فقط من أجل تعلم الغة العربية وتقويتها فاننى أرى أن هذا زواج مصلحة أو منفعة فقط وأرفض مثل ذلك النوع من الزواج مطلقاً
لأن الزوجة أيا كانت عربية أو فارسية ليست مركزاً أو معهداً لتعلم اللغات ، إنما هى سكناً للزوج وأماً لأولاده وشريكة له فى الحياة. وأيضاً لأن الزواج علاقة قدرها الله فى كتابه الكريم وأعلى شانها بين الرجل والمرأة و بالتالى يجب أن تبنى على أساس سليم وهو حسن إختيار الزوج /الزوجة بناءاً على التوافق بينهما فى الكثير من الجوانب مثل الجانب الدينى والجانب الإجتماعى والجانب الثقافى والتعليميى وغيرها.وليس بناءا على المنفعة والمصلحة التى ستعود على أحدهما من الأخر.

كما أن تعلم اللغات وتقويتها أمر ليس بعسير فمن خلال الممارسة والدراسة والخبرة ستقوى اللغة وتصبح جيدة لدى الشخص.

أما إن كنتم تقصدون الزواج بامرأة عربية لأنكم ارتضيتم هذه المراة زوجة لكم وأماً لأولادكم أولاً ثم لانكم تريدون تعلم اللغة العربية وتقويتها من خلال وجودكم معاً فهذا زواج متكامل ولا أعارضه ، ولكن حينها يجب مراعاة الإختلاف فى الثقافات والعادات والتقاليد بين البلاد ، فبلدكم ايران وإن كانت دولة من دول الشرق الأوسط إلا أنها مختلفة فى كثير من الأشياء عن البلاد العربية ، و يجب أن يقدر ويتفهم كلاً من الزوجين هذا الإختلاف ، حتى لا يصتدما بها فتسبب الكثير من المشاكل بينهما.

أخيراً أعتذر جداً عن ردى الطويل ، وأتمنى أن تتقبلوا كلامى بصدر رحب .

سلام

اين مطلب آخرين بار توسط عبير الكلمات در الإثنين 29 نوفمبر - 19:50 ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.

http://hekayatabeer.blogspot.com/

اسدی

اسدی
گروه مدیریت انجمن
بسم الله الرحمن الرحیم
أحسنت يا أختي عبير الکلمات
أنت علی حق. أنا ناقشت الکثير من متعلمي اللغة العربية و منعتهم من الزواج من العربيات بدافع تعلم العربية فالزواج يجب أن يکون بدافع المودة و الحب و کما قلت لايمکن اعتباره معهدا لتعلم اللغات.
والسؤال الذي يطرح نفسه في هذا المجال: ماذا سيحل بهذه الحياة التي بنيت بهذا الداعي، بعد أن حقق الزوج أو الزوجة الهدف منه؟
Rolling Eyes
تحياتي للجميع

laila

داره خودمونی میشه
داره خودمونی میشه
سلام جناب ابو کاظم
من با نظر خانم عبیر الکلمات موافقم ولی
شما چون طراح این سوال هستین خودتونم امتحانش کنید و نتیجه شو به ما اطلاع بدین !!!؟

اسدی

اسدی
گروه مدیریت انجمن
laila نوشته است:سلام جناب ابو کاظم
من با نظر خانم عبیر الکلمات موافقم ولی
شما چون طراح این سوال هستین خودتونم امتحانش کنید و نتیجه شو به ما اطلاع بدین !!!؟
كلام وجيه جدا جدا!!!!

shirin

shirin
دیگه صاحب خونه شده
دیگه صاحب خونه شده
وانا ايضا اريد ان اعرف

عبير الكلمات

عبير الكلمات
شخصیت مهمیه
شخصیت مهمیه
السلام عليكم جميعاً

أشكر الأخ أسدى على تعليقه على ردى .

لكنى تعجبت من كلامكم ، لأنى لم اتوقع أن يكون هناك شباب آخرون يفكرون بنفس الطريقة !!!!!

:shock: :shock: :shock: :shock: Exclamation Exclamation Exclamation

وخيراً فعلت ياخ أسدى حين تحدثت معهم وناقشتهم حول هذا الموضوع ، ففى رأيى أن هؤلاء الشباب يحتاجون إلى توعية بخصوص أسس اختيار الزوجة . ومسئولية الحياة الزوجية.

باى حال نسأل الله التوفيق والهداية للجميع فى كل امور حياتهم

دمتم جميعاً بخير

????

مهمان
خدمت دوستان عرض کنم که من مسلط به زبان انگلیسی هستم و  دوران زیادی رو به صورت شخصی انگلیسی اموختم بدون کلاس.در مورد زبان عربی که اگر  زن  عرب باشد میتواند عربی رو بهتر اموخت به شرایطی نیاز دارد که اشاره میکنم:ا- اولا میتوان ازدواج کرد چون در خوزستان    شهرهای ابادان و خرمشهر اقایان و خانمها اکثرا دو زبانه هستند و هم میتوانند به عربی و هم به فارسی تکلم کنند.2- در صورتی زن میتواند به عربی ما کمک کند که ببینم ایا ادامه زندگی ما با ایشان ایا در همان محیط زن که عرب بوده اند است یا خیر.اگر در محل زندگی  دختر ادامه بدهیم قطعا عربی رو بهتر یاد میگیریم چون ارتباطات ایشان با خانواده اش زیاد هست و در صورتی که بلعکس باشد ممکن است زن عرب لهجه عربی خودر را کاهش و بتدریج فارسی یاد بگیرد.میخاهم این را بگویم که باید  علاوه بر ازدواج با یک زوج یا زوجه عرب ادامه زندگی در موقعیت عربی باشد و نه با فاصلح و به صورت کاربردی از عربی استفاده بشود.بررسی هایی که انجام داده ام خانمهایی که با  عرب زبانها ازدواج کرده اند عربی را به خوبی فرا گرفته اند.

kassim2011

kassim2011
اگه بره دلمون تنگ میشه
اگه بره دلمون تنگ میشه
السلام عليكم .......ارجوا من الاخت عبير توضيح قولها ان الفرس لا يزوجون العرب ؟!!!!!!لماذا ؟ ان صح قولك هذا ...فللأسف هذا مرض في النفس وقصور في العقل وشعور بالنقص ...لقد سمعت ان اليهود يعتقدون انهم شعب الله المختار ..وانهم افضل الشعوب ؟؟؟!!! عفوا انا لا اقارن الايرانيين باليهود ..الامثال تضرب ولا تقاس ...ولكن يا اختي الايرانين شعب مسلم فلا تظني بهم سوءا ....وان وان صح كلامك ...فلا اعتقد ان سوي الخلق حسن الاسلام قويم العقل ...يملك مثل هذا التفكير الناقص المتدني ..البعيد عن الاسلام وعن حتى الانسانية ...هذا مرض وشعور بالنقص ....

عبير الكلمات

عبير الكلمات
شخصیت مهمیه
شخصیت مهمیه
السلام عليكم

أستاذ قاسمى ، رغم أنى لا أفهم سر هذا الغضب فى كلامك إلا أنى أرحب بك فى المنتدى

ولكن بالنسبة لكلامك
ارجوا من الاخت عبير توضيح قولها ان الفرس لا يزوجون العرب ؟!!!!!!لماذا
هلا تفضلت وقلت لى أين قلت أنا هذا الكلام ؟
يبدو أن هناك مشكلة ما إما أنك لم تقرأ ردى جيداً
أو أنك قرأته لكن إلتبس عليك فهم كلامى ومع ذلك أوضح لك كلامى
أنا لم أقل أن الفرس لايزوجون العرب إطلاقاً ولم أذكر ما يعنى ذلك فى ردى السابق ، وما قلته بالنص هو الآتى

"إنه لأمر غريب أن يقول شخص فارسى مثل هذا الكلام ، لانى أعرف جيداً أن الفرس لايحبون إختلاط أنسابهم بأجناس أخرى وبخاصة من العرب فانتم يأهل إيران تعتزون جداً بقوميتكم الفارسية ولا أظنكم تخالفنونى الرأى فى هذا. "
ومعنى كلامى أنى تعجبت من كلام الأستاذ كاظم ليس لأنه كان يفكر بالزواج من عربية وهو فارسى ، وإنما تعجبت لأنى أعرف أن معظم الفرس يفضلون أن يتزوجون من فارسيات مثلهم لأأنهم يعتزون بقوميتهم الفارسية .....

فهلا تفضلت وبينت لى أين قصور العقل أو الشعور بالنقص فى هذا الكلام ؟!!! وأين سوء الظن بأهل فارس فى كلامى ؟

ولم تكتفى بهذا فقط لكنك زدت وقلت

فلا اعتقد ان سوي الخلق حسن الاسلام قويم العقل ...يملك مثل هذا التفكير الناقص المتدني ..البعيد عن الاسلام وعن حتى الانسانية ...هذا مرض وشعور بالنقص ....
بالطبع من يفكر بأن هناك قومية أفضل من قومية أو أن جنساً بشرياً أفضل من آخر ، يمكن وصفه بهذه الصفات التى ذكرتها فى كلامك . لكنى ولله الحمد لست من هؤلاء ولن أكون ، لأنى لم أتربى على التفكير بهذه الطريقة أبداً

سامحك الله ياستاذ قاسم على هذا الكلام ، وأرجو أن تقرأ ردى مرة أخرى وتفهمه جيداً لأنك أنت الذى أسأت الظن بى وحكمت على كلامى دون أن تفهمه جيداً ، إنما أحترم أهل إيران وأقدرهم وأتمنى أن أزور إيران وأجول بها يوم ما كما أنى أود التعرف على العادات والتقاليد الإيرانية .

وكل ما أبلوم عليهم فيه فقط هو أن منهم من يتعصب لقوميته الفارسية لدرجة تبعده عن تعاليم الإسلام السمحه التى تسوى بين المسلمين ولا تفضل قوماً على قوم .

هدانا الله وإياكم ياستاذ قاسم وجنبنا سوء الظن بالأخرين حيث أن " بعض الظن إثم "

kassim2011

kassim2011
اگه بره دلمون تنگ میشه
اگه بره دلمون تنگ میشه
السلام عليكم اختي الفاضلة ..
إنه لأمر غريب أن يقول شخص فارسى مثل هذا الكلام ، لانى أعرف جيداً أن الفرس لايحبون إختلاط أنسابهم بأجناس أخرى وبخاصة من العرب فانتم يأهل إيران تعتزون جداً بقوميتكم الفارسية ولا أظنكم تخالفنونى الرأى فى هذا

اختي الفاضلة انا لم اقصدك بكلامي .......ولكن انا متعجب شديد العجب ...اذا كان قوم يفكرون على انهم بقوميتهم افضل واسمى ...اين الدليل ؟ وأين الفضل بذلك ؟؟؟؟ هذا بعيد عن روح الاسلام ..........بعيد عن الانسانية ..

وأرجوا ان تقراي كلامي جيدا ...انا فقط علقت على هذه العبارة ..اذا ..اذا ..اذا ..كان هذا الكلام صحيح
إنه لأمر غريب أن يقول شخص فارسى مثل هذا الكلام ، لانى أعرف جيداً أن الفرس لايحبون إختلاط أنسابهم بأجناس أخرى وبخاصة من العرب فانتم يأهل إيران تعتزون جداً بقوميتكم الفارسية ولا أظنكم تخالفنونى الرأى فى هذا

اسدی

اسدی
گروه مدیریت انجمن
بسم الله الرحمن الرحیم
لا داعي للشجار
ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 41193
هذه العنصرية موجودة في کل القوميات فکما هناک فرس لايحبون الزواج من العرب ويستهزؤون بهم و يحتقرونهم هناک أیضا عدد کبیر من العرب يسخرون من الفرس ولایحبون الاختلاط بهم
هذا الأمر له خلفيات تاريخية منذ الفتح الإسلامي لإيران و مرورا بالحروب والصراعات التي حصلت بين القوميتين إلی الخلافات السياسية التي کانت ولاتزال موجودة بين بعض الایرانيين و بعض العرب
الخلاف أمر طبيعي إلا أن أعدائنا والمستعمرين أرادوا تشديد هذه الخلافات لکي لانصبح يدا واحدة أمامهم
و هناک من الفرس و العرب من يشددون البغض والکراهية بين الشعبين و تصب أعمالهم في مصلحة الغرب والصهاينة ولاشک أن کثيرا منهم عملاء للغرب والکیان الصهیوني
نحن نتمنی أن يأتي يوم يتحد فيه العرب والایرانیون ضد أعدائهم و يصبحون يدا واحدة و أن نجعل کلام ربنا نصب أعيننا حيث قال:
إن أکرمهم عند الله أتقاهم

وکلام رسول الله صلوات الله عليه:
يا أيها الناس إن ربكم واحد ألا لا فضل لعربي على عجمي و لا لعجمي على عربي و لا لأحمر على أسود و لا لأسود على أحمر إلا بالتقوى إن أكرمكم عند الله أتقاكم

والسلام علیکم ورحمة الله وبرکاته

افسانه

افسانه
دیگه صاحب خونه شده
دیگه صاحب خونه شده
ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 543436
سلام
استاذ ابو کاظم
یه زبان اونقدر ارزش نداره که آدم زندگیشو فدای اون بکنه
شما با همون خرجی که اختصاص میدین به ازدواج با زن عرب زبان
برین به یکی از کشورهای عربی و زبانو یاد بگیرین
اومیدیم بعد از ازدواج خانوم عرب حسابی از خجالتتون دراومد و معنی واقعی زندگی رو بهتون نشون داد ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 841320
تا جائی که شما از هر چی عرب و عرب زبان هست حالتون بهم خورد اونوقت چکار می خواین بکنین
ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 841320
خانومای عرب مثل خانومای ایرانی نیستند که هرچی بگین غیر از چشم نشنوین شنیدم اونا دست بزن دارن ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 841320
بهر حال من بعنوان یه خواهر وظیفه خودم دونستم که به برادرم آخرین توصیه ها رو بکنم ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 841320
حالا اگه تصمیم گرفتی اینکار رو بکنی بکن ما همه پشتتیمlol!

?????

مهمان
آقاي ابو كاظم فرضا اين كار رو كردي عربي هم ياد گرفتي
بعد مي خواي چيكار كني
بري سراغ زبون هاي ديگه
انگليسي و اسپانيايي و آلماني و فرانسوي و.......
مگه با چند تا زن مي توني ازدواج كني!!!!! ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 733416 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 797271 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 41193

بغیازی

بغیازی
گروه مدیریت انجمن
استاد افسانه واستاد رؤیا
ابوکاظم بنده خدا مدت هاست که در انجمن حاضر نشده و تو غیبت کبراست انگار تو همون یکیش مونده ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 821309
هی استاد ابا کاظم رو خطاب نکنید و بپردازید به اصل موضوع که پرسیدند:
به نظر شما اگه زن ادم عرب باشه چند درصد کمک میکنه به یاد گیری زبان عربی؟ queen queen queen
اصلا اینکار درسته؟

اسدی

اسدی
گروه مدیریت انجمن
افسانه نوشته است:ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 543436
سلام

اومیدیم بعد از ازدواج خانوم عرب حسابی از خجالتتون دراومد و معنی واقعی زندگی رو بهتون نشون داد ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 841320
تا جائی که شما از هر چی عرب و عرب زبان هست حالتون بهم خورد اونوقت چکار می خواین بکنین
ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 841320
خانومای عرب مثل خانومای ایرانی نیستند که هرچی بگین غیر از چشم نشنوین شنیدم اونا دست بزن دارن ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 841320
من برعکس این رو شنیدم
ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 178869 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 178869 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 178869
و همچنین بین دوستانم دیدم

عبير الكلمات

عبير الكلمات
شخصیت مهمیه
شخصیت مهمیه
السلام عليكم

أهلاً بك من جديد

أشكرك أستاذ قاسمى على توضيحك لما أردت أن تقول جزاكم الله خيراً .
لقد فهمت مقصدك وأتفق معك تماماً فيما قلت وأسأل الله أن يبعدنا جميعاً عن العصبية القومية ويجمعنا تحت راية الإسلام

وأشكرك أستاذ أسدى على ردك الوسطى جزاكم الله خيراً كذلك .

دمتم جميعاً على خير .

نسیبه

نسیبه
داره خودمونی میشه
داره خودمونی میشه
اتفاقا من هم دیدم و از زبان خود بانوان عرب شنیدم که ایرانیات بسیار مهربان تر و ملایم تر هستند به هرحال من فکر می کنم مهم هدف آدم است.
اگر دنبال یادگیری زبان هستید خب بسم الله ! این راهی که گفتید بی برو برگرد به یادگیری و تسلط شما به زبان عربی منجر خواهد شد.
حالا فوقش چند جالیز بادمجان و کدو هم زیر چشمان مبارک به عمل می آید.طوری نیست که !!! ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 178869 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 178869 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 178869 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 41193 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 41193
ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 858868 مخصوصا اگر بخواهید به دو لهجه ی عربی هم مثلا مصری و لبنانی مسلط شوید دقیقا اینجوری میشوید :ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 858868

افسانه

افسانه
دیگه صاحب خونه شده
دیگه صاحب خونه شده
بغیازی نوشته است:استاد افسانه واستاد رؤیا
ابوکاظم بنده خدا مدت هاست که در انجمن حاضر نشده و تو غیبت کبراست انگار تو همون یکیش مونده ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 821309
اصلا اینکار درسته؟
سلام
استاد بغیازی مثل اینکه شما بیشتر از همه دنبال جواب این سوالی ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 841320
خیلی مشکوک میزنی ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 493988
یه دفعه کار دست خودت ندیدیها
اول صبر کن اگه ابو کاظم صحیح و سالم و مسلط به عربی برگشت
اونوقت یه فکری برای شما و آقای اسدی میکنیم ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 841320 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 731270 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 794631 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 731270 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 731270 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 794631 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 794631

بغیازی

بغیازی
گروه مدیریت انجمن
افسانه نوشته است:
بغیازی نوشته است:استاد افسانه واستاد رؤیا
اصلا اینکار درسته؟
سلام
استاد بغیازی مثل اینکه شما بیشتر از همه دنبال جواب این سوالی ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 841320
خیلی مشکوک میزنی ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 493988
یه دفعه کار دست خودت ندیدیها
اول صبر کن اگه ابو کاظم صحیح و سالم و مسلط به عربی برگشت
اونوقت یه فکری برای شما و آقای اسدی میکنیم ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 841320 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 731270 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 794631 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 731270 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 731270 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 794631 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 794631

ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 821309 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 821309 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 821309 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 995769 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 58151 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 458349 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 991162

kassim2011

kassim2011
اگه بره دلمون تنگ میشه
اگه بره دلمون تنگ میشه
السلام عليكم
الاخت الفاضلة عبير
ثقي بالله لم اقصك او اي شخص اخر هنا ..انا فقط مستغرب أشد الاستغراب من هذه العقول المريضة والنفوس الصدئة ..بأحقاد الجاهلية والتخلف الاعمى ...هل هناك من يقول انا مسلم وهو يملك هذا النفص والعيب في كينونة نفسه ...
اختي الفاضلة اسمي قاسم وليس قاسمي ...اني عربي من بلاد العرب
سوف ازور ان شاء الله ايران عن قريب وارى بأم عيني

لا حول ولا قوة الا بالله

بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

يَا أَيُّهَا النَّاسُ إِنَّا خَلَقْنَاكُم مِّن ذَكَرٍ وَأُنثَى وَجَعَلْنَاكُمْ شُعُوبًا وَقَبَائِلَ لِتَعَارَفُوا إِنَّ أَكْرَمَكُمْ عِندَ اللَّهِ أَتْقَاكُمْ إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ خَبِيرٌ

مهناز53

مهناز53
دوست جدید
دوست جدید
سلام من با یک عراقی ازدواج کردم الان پشیمونمنمیدونمچهجوریباطلش کنم ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 41193

افسانه

افسانه
دیگه صاحب خونه شده
دیگه صاحب خونه شده
مهناز53 نوشته است:سلام من با یک عراقی ازدواج کردم الان پشیمونمنمیدونمچهجوریباطلش کنم ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 41193
سلام
خانم مهناز شوخی میکنین یا واقعا همچین اتفاقی براتون افتاده؟
اگه واقعیه بگین برای یادگیری زبان عربی اینکارو کردین؟
و لطفا بگین چرا پشیمون هستین؟
ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 208395

Arezooo

Arezooo
دیگه صاحب خونه شده
دیگه صاحب خونه شده
همه كه بد نمي شن تو زنگي همه مشكلاتي وجود داره كه با يه ذره گذشت ميشه حلشون كرد
بالاخره با زندگي بايد ساخت ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 3758

ماریا

ماریا
عضو ممتاز
عضو ممتاز
سلام مهناز خانم
چرا؟
با همه سختی و تلخی که تو همه زندگیها است چرا توی این سن به اینجا رسیدید

ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 493988 آرزو میکنم خداوند کمکتون کنه و کار درست را انجام بدهید هرچند فقط ریسمان محبت پاره بشه گره زدنش خیلی سخته؟

ماریا

ماریا
عضو ممتاز
عضو ممتاز
با سلام به افتخار برادر خوبمون ابو کاظم
بزن دست مرتبو
ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 962627 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 962627 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 434346 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 794631 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 794631 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 794631 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 248936
ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 731270 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 731270 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 731270 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 731270 خوب حالا ما جچوری باید شیرینی بخوریم ؟؟؟؟؟؟
ایران یا جایی دیگه؟؟؟؟؟؟؟
برادر کجایی؟؟؟؟؟؟؟؟
غیرت خواهر ایرانیت بجوش اومدهها!! ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 41193 ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ 41193

مشاهده موضوع بعدي مشاهده موضوع قبلي بازگشت به بالاي صفحه  پيام [صفحه 1 از 3]

رفتن به صفحه : 1, 2, 3  الصفحة التالية