انجمن آموزش مکالمه عربی
السلام علیکم و رحمة الله و برکاته
مرحبا بک في منتدی تعليم العربية للناطقين بالفارسية
يمکنک قراءة المواضيع والتحميل بدون التسجيل. ولکن إذا أردت أن تساهم في المواضيع یجب أن تسجل في المنتدی ويتم تفعيل حسابک من قبل المدير.
مع خالص الشکر و التحية
فریق الإدارة
سلام
خـــــوش آمــــــــــــــــدید
برای شرکت در مباحث این انجمن و استفاده از امکانات آن نیاز به عضویت دارید. پس از تایید عضویت می توانید در مباحث انجمن شرکت کنید.
برای دانلود کتابها، درسها، فیلمها، معجمها و نرم افزارهای آموزش مکالمه از وبلاگ انجمن به آدرس زیر استفاده کنید:
http://www.arabiforall.com/
با تشکر
گروه مدیریت انجمن مکالمه عربی
انجمن آموزش مکالمه عربی
السلام علیکم و رحمة الله و برکاته
مرحبا بک في منتدی تعليم العربية للناطقين بالفارسية
يمکنک قراءة المواضيع والتحميل بدون التسجيل. ولکن إذا أردت أن تساهم في المواضيع یجب أن تسجل في المنتدی ويتم تفعيل حسابک من قبل المدير.
مع خالص الشکر و التحية
فریق الإدارة
سلام
خـــــوش آمــــــــــــــــدید
برای شرکت در مباحث این انجمن و استفاده از امکانات آن نیاز به عضویت دارید. پس از تایید عضویت می توانید در مباحث انجمن شرکت کنید.
برای دانلود کتابها، درسها، فیلمها، معجمها و نرم افزارهای آموزش مکالمه از وبلاگ انجمن به آدرس زیر استفاده کنید:
http://www.arabiforall.com/
با تشکر
گروه مدیریت انجمن مکالمه عربی
انجمن آموزش مکالمه عربی

أهلا وسهلا بك زائرنا الكريم, أنت لم تقم بتسجيل الدخول بعد! يشرفنا أن تقوم بالدخول أو التسجيل إذا رغبت بالمشاركة في المنتدى

نکتة للعاشق الحقیقي ... لو كنتِ أحببتيني

مشاهده موضوع بعدي مشاهده موضوع قبلي اذهب الى الأسفل  پيام [صفحه 1 از 1]

بغیازی

بغیازی
گروه مدیریت انجمن
نکتة للعاشق الحقیقي
....
في يوم من الأيام كانت فتاة تجري خلف رجل ،، فألتفت لها و سآلها عن السبب ،،

قالت الفتاة :
لقد رأيت فيك جمال وروعه ،
ورجوله جذابه ، وعقل متزن ، وثقل طبيعي ،
...وذكاء فذ ، لقد أحببتك ،
فابتسم
وقآل لها :
انظري خلفك صديقي موجود ،
انه أفضل مني بكل شي ،،
فألتفتت ولم تجد أحد فسألته :
أين هو ؟ لا يوجد أحد ؟
فابتسم وقآل :
لو كنتِ أحببتيني لما التفتي تبحثين عن غيري

http://kakaarabi.blogfa.com/

افسانه

افسانه
دیگه صاحب خونه شده
دیگه صاحب خونه شده
نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 178869 نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 178869 نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 178869
استاذ بغیازی این قصه منو عجیب یاد زاغکی قالب پنیری دید انداخت
چه پری عجب بالی چه صدائی و ...
اگه تو اون قصه کلاغ تونست در برابر اون تعریفا پنیرشو حفظ کنه
پسر قصه شما هم می تونه بگه برگرد به دوستم نگاه کن
هیچ پسری یه شکار مفت و مسلم از دست نمی ده
نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 75173 نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 373094527 نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 373094527 نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 373094527

اين مطلب آخرين بار توسط افسانه در الجمعة 28 أكتوبر - 8:04 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.

بغیازی

بغیازی
گروه مدیریت انجمن
افسانه نوشته است:نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 178869 نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 178869 نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 178869
استاذ بغیازی این قصه منو عجیب یاد زاغکی قالب پنیری دید انداخت
چه پری عجب بالی چه صدائی و ...
اگه تو اون قصه کلاغ تونست در برابر اون تعریفا پنیرشو حفظ کنه
پسر قصه شما هم می تونه بگه برگرد به دوستم نگاه کن
نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 75173 نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 373094527 نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 373094527 نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 373094527

افسانه خانم مثل اینکه لازمه یک بار دیگه توضیح و تفسیر آن شعر رو مرور کنیم
تا ببینیم ارتباطی با پسر و دختر قصه ی ما می تونه داشته باشه یا نه ؟ پس بی زحمت پس از رؤیت تصویر آن صفحه از کتاب
یه نگاهی هم به لینک ذیل بیاندازید و پیام آن شعر رو ببینید : http://ghahremanedaroon.persianblog.ir/post/147

نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني T-jhffhdhfsdmmzbi8

ماریا

ماریا
عضو ممتاز
عضو ممتاز
سلام

استاد

نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 772827 بسیار لذت بردم وبسیار آموزنده هست

عشق حقیقی و عاشق حقیقی را نشون میده

عشق به لفظ و حرف نیست وعاشق واقعی و راستین بجر معشوق و محبوبشو نمیبینه ح به نظر من میتونیم این عشق را متعالی کنیم و برای خداوند یکتا این محبوب جاودان مطرح کنیم و یا د رمورد عشق زمینی

در هر صورت در چشم و دل عاشق بجز معشوق هیچ چیز دیگری نباید قرار بگیرد

نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 54084 نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 613628 نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 962627

نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 817197

نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 817197

نمی دونم شاید هم من اشتباه میکنمنکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 178869 نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 41193

افسانه

افسانه
دیگه صاحب خونه شده
دیگه صاحب خونه شده
استاذ بغیازی بی ربطی این داستان به اون داستان به اندازه بی ربطی حرفیه که اون پسره به دختره گفته
نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 821309 نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 821309 نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 821309 نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 821309 نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 821309

Arezooo

Arezooo
دیگه صاحب خونه شده
دیگه صاحب خونه شده
استاد بغيازي
ممنون از قصه جالبتون
اما توي قصه گفته شده مرد گفت دوستم از من در همه كمالات برتر است
پس اگه پشت سرش رو نگاه كرد طبيعيه
انسان زيبايي رو دوست داره و همينطور كمال بيشتر رو
انسان هميشه بدنبال كمال مطلق و كامل ميگرده
پس اگه پشت سرش رو نگاه كرده نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 69283نيست
نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 21305 نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 55223012 نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 675192109
نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 54084

مهلا

مهلا
عضو حرفه ای
عضو حرفه ای
[quote="Arezooo"]استاد بغيازي
ممنون از قصه جالبتون
پس اگه پشت سرش رو نگاه كرده نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 69283نيست
نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 21305 نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 55223012 نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 675192109
نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 54084[/quote

من با خانم ارزو کاملا موافقم! نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 962627

نه تنهاکار عجیبی نکرده ،خیلی هم کارش درست و منطقی بوده. نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 935380

افسانه

افسانه
دیگه صاحب خونه شده
دیگه صاحب خونه شده
Arezooo نوشته است:استاد بغيازي
ممنون از قصه جالبتون
نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 54084
نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 543436
آرزو باهات موافقم
ای ول ل ل ل ل ل ل نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 935380

اسدی

اسدی
گروه مدیریت انجمن
سلام
با تشکر از آقای بغیازی و همه دوستان
به نظر من این آقا به این خانم ظلم کرده چون هر کسی باشه حد اقل از باب کنجکاوی به عقب نگاه می کنه و درست نیست که هر نگاهی رو به معنای توجه به دیگری بدونیم.
ولی جدای از این داستان به نظر من اگر کسی ویژگی هایی خوبی رو در شخصی دید و عاشقش شد نباید دیگر دنبال کسی دیگه بره حتی اگر ويژگی هاش بهتر باشه. چون وقتی آدم واقعا عاشق کسی بشه دیگه اون شخص در چشمش بهترینه . اگر بخواد همیشه دنبال کسی باشه که صفات بهتری داره تا آخر عمر از این محل به اون محل می پره
مطمئنا مجنون هم صدها دختر زیبا تر از لیلی دیده بود ولی عشقش رو حفظ کرد
نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 647435

http://www.arabiforall.com

افسانه

افسانه
دیگه صاحب خونه شده
دیگه صاحب خونه شده
اسدی نوشته است:سلام
به نظر من این آقا به این خانم ظلم کرده چون هر کسی باشه حد اقل از باب کنجکاوی به عقب نگاه می کنه و درست نیست که هر نگاهی رو به معنای توجه به دیگری بدونیم.
ولی جدای از این داستان به نظر من اگر کسی ویژگی هایی خوبی رو در شخصی دید و عاشقش شد نباید دیگر دنبال کسی دیگه بره حتی اگر ويژگی هاش بهتر باشه. چون وقتی آدم واقعا عاشق کسی بشه دیگه اون شخص در چشمش بهترینه . اگر بخواد همیشه دنبال کسی باشه که صفات بهتری داره تا آخر عمر از این محل به اون محل می پره
نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 178869
به خاطر این بود دیگه بهش مجنون میگفتن
چون اگه عقل درست و حسابی داشت اون صدتا رو خوب نگاه میکرد و زیباترینشو انتخاب میکرد
تا آیندگان هم بهش حق بدن که اون همه سختی تو راه عشقش کشیده
نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 2915205832 نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 2915205832 نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 2915205832

اين مطلب آخرين بار توسط افسانه در الجمعة 28 أكتوبر - 12:55 ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.

Arezooo

Arezooo
دیگه صاحب خونه شده
دیگه صاحب خونه شده
اسدی نوشته است:سلام
اشتباهه مجنون اگه بهتر از ليلي رو ديده بود كه نميگفت تو مو مي بيني و من پيچش مو
تو ابرو من اشارت هاي ابرو
نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 41193
پس با تمام نقص هاي ليلي مجنون عاشق ليلي بوده و اون رو كمال برتر ميدونسته
اگه 10 تا عكس روي ديوار نصب باشه اولي شايد قشنگ باشه اما هميشه دنبال قشنگ ترين عكس ميگرديم
پس 9 تا عكس ديگه رو هم نگاه ميكنيم
آقاي اسدي ميشه به سئوااتم توي بخش سوال و جواب پاسخ بديد اين بحث ها فايده اي نداره حداقل بيا يه كار خيري كن توي امروز نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 841320
نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 54084 نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 772827

فارس

فارس
شخصیت مهمیه
شخصیت مهمیه
هذه القصة کانت رائعه
مشکور یا استاذ

مسلم سلیمانی

مسلم سلیمانی
عضو ممتاز
عضو ممتاز
می بینم که یه حاشیه از عربی به عشق و عاشقی هم زدید...
خب منم بودم برمیگشتم

http://www.kelasema-1387.ir

بغیازی

بغیازی
گروه مدیریت انجمن
نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 772827
بعد السلام والتحیة
شکراً لکم علی المرور الطیب والتعالیق
بارک الله الصمد فیکم و في علمکم و عملکم
نورتم المنتدی و شرفتم بتواجدکم في صفحتي هذه و مواضیعي
نکتة للعاشق الحقیقي  ...  لو كنتِ أحببتيني 3654www_fekrh_com