انجمن آموزش مکالمه عربی
السلام علیکم و رحمة الله و برکاته
مرحبا بک في منتدی تعليم العربية للناطقين بالفارسية
يمکنک قراءة المواضيع والتحميل بدون التسجيل. ولکن إذا أردت أن تساهم في المواضيع یجب أن تسجل في المنتدی ويتم تفعيل حسابک من قبل المدير.
مع خالص الشکر و التحية
فریق الإدارة
سلام
خـــــوش آمــــــــــــــــدید
برای شرکت در مباحث این انجمن و استفاده از امکانات آن نیاز به عضویت دارید. پس از تایید عضویت می توانید در مباحث انجمن شرکت کنید.
برای دانلود کتابها، درسها، فیلمها، معجمها و نرم افزارهای آموزش مکالمه از وبلاگ انجمن به آدرس زیر استفاده کنید:
http://www.arabiforall.com/
با تشکر
گروه مدیریت انجمن مکالمه عربی
انجمن آموزش مکالمه عربی
السلام علیکم و رحمة الله و برکاته
مرحبا بک في منتدی تعليم العربية للناطقين بالفارسية
يمکنک قراءة المواضيع والتحميل بدون التسجيل. ولکن إذا أردت أن تساهم في المواضيع یجب أن تسجل في المنتدی ويتم تفعيل حسابک من قبل المدير.
مع خالص الشکر و التحية
فریق الإدارة
سلام
خـــــوش آمــــــــــــــــدید
برای شرکت در مباحث این انجمن و استفاده از امکانات آن نیاز به عضویت دارید. پس از تایید عضویت می توانید در مباحث انجمن شرکت کنید.
برای دانلود کتابها، درسها، فیلمها، معجمها و نرم افزارهای آموزش مکالمه از وبلاگ انجمن به آدرس زیر استفاده کنید:
http://www.arabiforall.com/
با تشکر
گروه مدیریت انجمن مکالمه عربی
انجمن آموزش مکالمه عربی

أهلا وسهلا بك زائرنا الكريم, أنت لم تقم بتسجيل الدخول بعد! يشرفنا أن تقوم بالدخول أو التسجيل إذا رغبت بالمشاركة في المنتدى

ممنوع الورود شدن یک خوااننده مشهور به مصر

مشاهده موضوع بعدي مشاهده موضوع قبلي اذهب الى الأسفل  پيام [صفحه 1 از 1]

Arezooo

Arezooo
دیگه صاحب خونه شده
دیگه صاحب خونه شده
خبر هايي حاكي از ممنوع الورود شدن اليسا به مصر به گوش ميرسه .اين نتيجه انقلاب مصره. نظر شما در اين ارتباط چيه؟ آيا به نظر شما خواننده هايي مثل اليسا كه باعث ميشن جوون ها رو به راه ناصواب گرفتار ميكنن بعد از اين از ورود به بيشتر كشور هاي اسلامي منع بشن يا نه؟؟؟؟

Arezooo

Arezooo
دیگه صاحب خونه شده
دیگه صاحب خونه شده
دعوى قضائية لمنع اليسا من العناء في مصر

به گفته چند مصري توجه كنيد:
هلا بس اليسا عندها فسق و انحلال

خرب بيتك ما اوقحك ما حدا افسد اخلاق الشباب العربي غير اشكالك الوسخه

انقلعي روحي عيشي مع اليهود انسب مكان لافكارك الشيطانية الفاسدة ..............

يا رب يمنعوها من الغناء كلو

الله لا يردها وحدة حقيرة وبتجاهر بالمعصية

من در جواب اين گوينده مصري ميگم انشالله

ممنوع الورود شدن یک خوااننده مشهور به مصر 962627 ممنوع الورود شدن یک خوااننده مشهور به مصر 70947 ممنوع الورود شدن یک خوااننده مشهور به مصر 54674

اسدی

اسدی
گروه مدیریت انجمن
خوب نیست بنده خدا رو از ورود به یک کشور محروم کنند
بهتره حنجره اش رو عمل کنند تا صداش خراب بشه و کچلش بکنند
اون موقع کاملا خنثی میشه
ممنوع الورود شدن یک خوااننده مشهور به مصر 197792

http://www.arabiforall.com

Arezooo

Arezooo
دیگه صاحب خونه شده
دیگه صاحب خونه شده
نظر ديگه اي نيست ممنوع الورود شدن یک خوااننده مشهور به مصر 818110

بغیازی

بغیازی
گروه مدیریت انجمن
سلام
اینم یک خبر مرتبط با موضوع این پست :
یک خواننده مصری دیگر محجبه شد + عکس
حتی وقتی به خوانندگی می پرداختم و می دیدم صدها و گاهی هزاران دختر و پسر جوان با صدای من می رقصند، احساس شرم می کردم و همان پرسش در ذهنم مطرح می شد اما اکنون بحمدالله همه چیز تمام شده و من دست از رفتار و اقدامات سابق خود کشیده ام.
اخبار رسیده از قاهره پایتخت مصر حاکی از آن است که خانم «لیندا فهمی» خواننده سرشناس این کشور چند روز پیش پس از محجبه شدن، برایهمیشه با خوانندگی خدافظی کرد.
وی که میهمان یکی از برنامه های شبکه ماهواره ای «الفراعین» بود، طی اظهاراتی در این مورد گفت: بنده طی سال های گذشته همواره خودم را به خاطروضعیت و پوششی که داشتم مورد ملامت قرار می دادم و می دانستم که خداوند متعال ازدست من راضی نیست.
ممنوع الورود شدن یک خوااننده مشهور به مصر 201106191057124730
«لیندا فهمی» همچنین افزود: اکنون که خوانندگی را ترک کرده ام و محجبه شده ام، احساس خوشحالی می کنم و بسیار خوشحال هستم و به خاطر سال های گذشته و وضعیتی که در آن بودم احساس پشیمانی می کنم. همواره از خودم می پرسیدم که با لباس های عریانی که به خیابان می روم، چگونه می خوام پاسخ خداوند متعال را درآخرت بدهم؟!
او همچنین گفت: حتی وقتی به خوانندگی می پرداختم و می دیدم صدها و گاهی هزاران دختر و پسر جوان با صدای من می رقصند، احساس شرم می کردم و همان پرسش در ذهنم مطرح می شد اما اکنون بحمدالله همه چیز تمام شده و من دست از رفتار و اقدامات سابق خود کشیده ام.

http://kakaarabi.blogfa.com/

mona

عضو ممتاز
عضو ممتاز
مرسی موسیو بغیازی بس انا مش فاهمة ایه الحجاب والمکیاج القویة اللی طالعت فیها ممنوع الورود شدن یک خوااننده مشهور به مصر 314721 ممنوع الورود شدن یک خوااننده مشهور به مصر 69283 ممنوع الورود شدن یک خوااننده مشهور به مصر 833259

اسدی

اسدی
گروه مدیریت انجمن
mona نوشته است:مرسی موسیو بغیازی بس انا مش فاهمة ایه الحجاب والمکیاج القویة اللی طالعت فیها ممنوع الورود شدن یک خوااننده مشهور به مصر 314721 ممنوع الورود شدن یک خوااننده مشهور به مصر 69283 ممنوع الورود شدن یک خوااننده مشهور به مصر 833259

منم مي خواستم همينو بگم
ممنوع الورود شدن یک خوااننده مشهور به مصر 178869

ولی جای شکرش باقیه. یواش یواش.همین که چنین مساله ای رو درک کرده واقعا نشون دهنده وجدان بیدار و شعور بالایی داره
ممنوع الورود شدن یک خوااننده مشهور به مصر 613538 ممنوع الورود شدن یک خوااننده مشهور به مصر 213319

افسانه

افسانه
دیگه صاحب خونه شده
دیگه صاحب خونه شده
Arezooo نوشته است:خبر هايي حاكي از ممنوع الورود شدن اليسا به مصر به گوش ميرسه .اين نتيجه انقلاب مصره. نظر شما در اين ارتباط چيه؟ آيا به نظر شما خواننده هايي مثل اليسا كه باعث ميشن جوون ها رو به راه ناصواب گرفتار ميكنن بعد از اين از ورود به بيشتر كشور هاي اسلامي منع بشن يا نه؟؟؟؟
ممنوع الورود شدن یک خوااننده مشهور به مصر 543436
سلام
خانم آرزو یعنی تو ایران که خواننده ها به قول تو این عاملان انحراف جوونارو بیرون کردند، جوونا به راه ناصواب کشیده نمیشن؟!
مثال بارزش همین مسئله خمینی شهره.
جوونا مگه عقل و شعور ندارن که منحرف بشن مگه بچه اند.؟!
مثلا من خودم جوونم به آهنگهای عربی فارسی ترکی یونانی اسپانیائی گوش میدم، درسمم میخونم مطالعه هم میکنم ، هیچ وقت یادم نمیاد که خواسته باشم مثل خواننده ها لباس بپوشم یا مثل اونا آرایش بکنم برم بیرون، من یه حدی برای گوش کردن به آهنگها قائلم، برای زندگیم برنامه ریزی دارم.
عزیزم علت به انحراف کشیدن جوونا فقط بیکاری و علافیه، نه خوانندها ، نه اینکه تو کشور کار نیست یا مثلا دولت باید بهشون کار بده جوونای مملکت ما متاسفانه به تن پروری و تن آسایی عادت کرده اند.
اینم برمیگرده به نوع تربیت خانواده ها و دلسوزی بیش از حد پدر و مادر و سیستم غلط آموزش کشور.
در مدارس امریکا یه واحد درسی است که دانش آموز باید صرف نظر از فقیر و غنی بودن در تعطیلات تابستان بره و یه کاری بکنه و پول دربیاره مثل روزنامه فروشی، این برا اینه که بچه راه پول دراوردنو یاد بگیره و از اینکه شغل نازلی داره خجالت نکشه و اعتماد به نفس داشته باشه و...و فردا که بزرگ شدن کاسه چه کنم چه کنم دستشون نمیگیرن.
یادمون نره که تو کار موسیقی کلی فرصت شغلی است برا کسانیکه اینکارو دوست دارن
اگه کلا تعطیل بشه همه اون آدما بیکار میشن و برای امرار معاش رو میآرن به کارای دیگه و تعداد بیکاران زیاد میشه
و بیکاری خودش عامل فساد و بدبختیه ممنوع الورود شدن یک خوااننده مشهور به مصر 593912
ممنوع الورود شدن یک خوااننده مشهور به مصر 83578

اين مطلب آخرين بار توسط افسانه در الإثنين 20 يونيو - 12:25 ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.

اسدی

اسدی
گروه مدیریت انجمن
عواملی که خانم افسانه فرمودند تاثیر فراوانی داره ولی گسترش عوامل محرک مانند فیلمها و نما آهنگهای تحریک کننده هم در گسترش فرهنگ بی بند و باری بی تاثیر نیستند.
البته نمیشه همه انواع موسیقی رو جزو این صنف دونست و این هم باید در نظر گرفته باشه که تاثیر عوامل تحریک کننده موجود در محیط بعضا تدریجی و مخفیه
خود همین متجاوزان در اصفهان هم علاوه بر رذالت وپستی اخلاقیشون شاهد رقص و رفتارهای مستهجن اون چند خانواده در باغ بودند و مطمئنا این کارهاشون موجب تحریک اون اراذل شد
به نظرم نه میشه همه انواع موسیقی رو تعطیل کرد به بهانه ایجاد فساد و نه میشه از تاثیر برخی از انواع آن چشم پوشی کرد. موسیقی مطمئنا تاثیر در شونده داره و این تاثیرش بسته به محتوا و سبکش می تونه منفی یا مثبت باشه و تاثیر منفی هم برای خودش درجات مختلفی داره
برای اینکه تاثیر موسیقی در روحیه مشخص تر بشه یه شیطان پرستها نگاه کنید که تاثیر موزیک های شیطان پرستها در تغییر روحیه اونها بسیار واضحه
من خودم یک نفر رو سراغ دارم که در حدی که ما می دیدیم هیچ مشکل خانوادگی و... نداشت ولی کم کم جذب موسیقی های شیطان پرستها شد و صبح تا شب وقتش رو صرف گ.ش کردن به این آهنگها می کرد و پس از ان هم کم کم همه چیز رو پوچ می دونست و کاملا افسرده شده بود.
منظور از اینکه موسیقی تاثیر داره ولی هر کدام تاثیر خودش رو داره.
البته خیلی ها می تونند بخاطر محکم بودن پایه های اعتقادی و اخلاقی تاثیرات منفی رو به حداقل برسونند
ممنوع الورود شدن یک خوااننده مشهور به مصر 54084

افسانه

افسانه
دیگه صاحب خونه شده
دیگه صاحب خونه شده
سلام آقای اسدی
من منظورم از موسیقی ، موسیقی شیطان پرستا نیست ممنوع الورود شدن یک خوااننده مشهور به مصر 19228
ویا
موسیقی همجنس بازا نیست ممنوع الورود شدن یک خوااننده مشهور به مصر 19228
در مورد مسئله خمینی شهر هم چنتا مسئله است که باید بهش فکر کرد:1- صدای موسیقی خیلی بلند بوده که کنجکاوی مردمو برانگیخته.
2- اون جوونای احمق از چهار دیواری مردم بالا رفته اند
3- مسئولان شهر فقط کسانیکه تو مهمونی بودنو مقصر دونستند اصلا اینو نگفتن که بر فرض صدای موسیقی بلند بوده این دلیل نمیشه از دیوار مردم بالا برن و هر کاری که دلشون خواست بکنند.
در مورد اون جوون بیچاره هم که شما گفتین باید بگم کار جوهر هر کسیه آدم اگه تو زندگیش هدف داشته باشه و برای رسید به اون
با جون ودل تلاش کنه ان شاء الله این جور اتفاقا نمیافته
من بعضی وقتها اونقدر کلاس و درس دارم که وقتی برای خواب ندارم چه برسه به موسیقی گوش کردن
ممنوع الورود شدن یک خوااننده مشهور به مصر 772827

اسدی

اسدی
گروه مدیریت انجمن
سلام

اون رو به عنوان مثال گفتم. برای اینکه تاثیر داشتن موسیقی روشنتر بشه
و عرض کردم که ترانه های مشکل داره دیگه هم تاثیر داره ولی تدریجیه وممکنه در کسی به عنوان محکم بودن پایه های اخلاقیش ظاهر نشه یا کمتر ظهور پیدا کنه
ولی در عین حال شاهد این هستیم که باوجود تعداد زیادی از خانمها که از این ترانه ها تاثیر منفی نگرفتند، تعداد زیادی هم هستند که در پوشش و رفتارشون ازونها تاثیر گرفتند
مخصوصا در سن های پایین که شخص هنوز به پختگی اخلاقی و شخصیتی نرسیده و مثل یک خمیر می مونه که عوامل موجود در محیطش میتونه بهش شکل بده
مطمئنا خیلی فرق هست بین کسی که نوجوانی و کودکیش رو بین کتاب و مطالعه و برنامه های سالم تفریحی و آموزشی گذرونده و بین کسی که بیشتر وقتش رو با ام پی تری پلیر و ترانه ها می گذرونه
ولی اگر این هویت و شخصیت به انسجام و استحکام رسید در برابر خیلی از این عوامل مقاوم میشه

افسانه

افسانه
دیگه صاحب خونه شده
دیگه صاحب خونه شده
اسدی نوشته است:سلام

اون رو به عنوان مثال گفتم. برای اینکه تاثیر داشتن موسیقی روشنتر بشه
و عرض کردم که ترانه های مشکل داره دیگه هم تاثیر داره ولی تدریجیه وممکنه در کسی به عنوان محکم بودن پایه های اخلاقیش ظاهر نشه یا کمتر ظهور پیدا کنه
ولی در عین حال شاهد این هستیم که باوجود تعداد زیادی از خانمها که از این ترانه ها تاثیر منفی نگرفتند، تعداد زیادی هم هستند که در پوشش و رفتارشون ازونها تاثیر گرفتند
مخصوصا در سن های پایین که شخص هنوز به پختگی اخلاقی و شخصیتی نرسیده و مثل یک خمیر می مونه که عوامل موجود در محیطش میتونه بهش شکل بده
مطمئنا خیلی فرق هست بین کسی که نوجوانی و کودکیش رو بین کتاب و مطالعه و برنامه های سالم تفریحی و آموزشی گذرونده و بین کسی که بیشتر وقتش رو با ام پی تری پلیر و ترانه ها می گذرونه
ولی اگر این هویت و شخصیت به انسجام و استحکام رسید در برابر خیلی از این عوامل مقاوم میشه
موافقم ممنوع الورود شدن یک خوااننده مشهور به مصر 772827 ممنوع الورود شدن یک خوااننده مشهور به مصر 208395 ممنوع الورود شدن یک خوااننده مشهور به مصر 54084

Arezooo

Arezooo
دیگه صاحب خونه شده
دیگه صاحب خونه شده
بغیازی نوشته است:سلام
اینم یک خبر مرتبط با موضوع این پست :
یک خواننده مصری دیگر محجبه شد + عکس
حتی وقتی به خوانندگی می پرداختم و می دیدم صدها و گاهی هزاران دختر و پسر جوان با صدای من می رقصند، احساس شرم می کردم و همان پرسش در ذهنم مطرح می شد اما اکنون بحمدالله همه چیز تمام شده و من دست از رفتار و اقدامات سابق خود کشیده ام.
اخبار رسیده از قاهره پایتخت مصر حاکی از آن است که خانم «لیندا فهمی» خواننده سرشناس این کشور چند روز پیش پس از محجبه شدن، برایهمیشه با خوانندگی خدافظی کرد.
وی که میهمان یکی از برنامه های شبکه ماهواره ای «الفراعین» بود، طی اظهاراتی در این مورد گفت: بنده طی سال های گذشته همواره خودم را به خاطروضعیت و پوششی که داشتم مورد ملامت قرار می دادم و می دانستم که خداوند متعال ازدست من راضی نیست.
ممنوع الورود شدن یک خوااننده مشهور به مصر 201106191057124730
«لیندا فهمی» همچنین افزود: اکنون که خوانندگی را ترک کرده ام و محجبه شده ام، احساس خوشحالی می کنم و بسیار خوشحال هستم و به خاطر سال های گذشته و وضعیتی که در آن بودم احساس پشیمانی می کنم. همواره از خودم می پرسیدم که با لباس های عریانی که به خیابان می روم، چگونه می خوام پاسخ خداوند متعال را درآخرت بدهم؟!
او همچنین گفت: حتی وقتی به خوانندگی می پرداختم و می دیدم صدها و گاهی هزاران دختر و پسر جوان با صدای من می رقصند، احساس شرم می کردم و همان پرسش در ذهنم مطرح می شد اما اکنون بحمدالله همه چیز تمام شده و من دست از رفتار و اقدامات سابق خود کشیده ام.
ممنونم استاد بغيازي از متني كه بسيار تامل برانگيز بود مخصوصا براي من
ممنوع الورود شدن یک خوااننده مشهور به مصر 962627 ممنوع الورود شدن یک خوااننده مشهور به مصر 613628

ماریا

ماریا
عضو ممتاز
عضو ممتاز
سلام
حرفهای استاد اسدی هم متینه و هم حرفها یافسانه جون
بقول اعر :
چشمها را باید شتس جور دیگر باید دید
مهم اینه که من بعنوان 1 جوان از زائویهای به نگاهمو بکنم که مثبت و مفید باشه نه مخرب و............

از طرف موسیقی در بطن طبیعت جاریه و نمی شود با تعصب غلط موسیقی را رد کرد اما متاسفانه
فقط از بعد منفی به موسیقی یا هر چیز دیگری نگاه میکنیم در هرصورت

مشاهده موضوع بعدي مشاهده موضوع قبلي بازگشت به بالاي صفحه  پيام [صفحه 1 از 1]