انجمن آموزش مکالمه عربی
السلام علیکم و رحمة الله و برکاته
مرحبا بک في منتدی تعليم العربية للناطقين بالفارسية
يمکنک قراءة المواضيع والتحميل بدون التسجيل. ولکن إذا أردت أن تساهم في المواضيع یجب أن تسجل في المنتدی ويتم تفعيل حسابک من قبل المدير.
مع خالص الشکر و التحية
فریق الإدارة
سلام
خـــــوش آمــــــــــــــــدید
برای شرکت در مباحث این انجمن و استفاده از امکانات آن نیاز به عضویت دارید. پس از تایید عضویت می توانید در مباحث انجمن شرکت کنید.
برای دانلود کتابها، درسها، فیلمها، معجمها و نرم افزارهای آموزش مکالمه از وبلاگ انجمن به آدرس زیر استفاده کنید:
http://www.arabiforall.com/
با تشکر
گروه مدیریت انجمن مکالمه عربی
انجمن آموزش مکالمه عربی
السلام علیکم و رحمة الله و برکاته
مرحبا بک في منتدی تعليم العربية للناطقين بالفارسية
يمکنک قراءة المواضيع والتحميل بدون التسجيل. ولکن إذا أردت أن تساهم في المواضيع یجب أن تسجل في المنتدی ويتم تفعيل حسابک من قبل المدير.
مع خالص الشکر و التحية
فریق الإدارة
سلام
خـــــوش آمــــــــــــــــدید
برای شرکت در مباحث این انجمن و استفاده از امکانات آن نیاز به عضویت دارید. پس از تایید عضویت می توانید در مباحث انجمن شرکت کنید.
برای دانلود کتابها، درسها، فیلمها، معجمها و نرم افزارهای آموزش مکالمه از وبلاگ انجمن به آدرس زیر استفاده کنید:
http://www.arabiforall.com/
با تشکر
گروه مدیریت انجمن مکالمه عربی
انجمن آموزش مکالمه عربی

أهلا وسهلا بك زائرنا الكريم, أنت لم تقم بتسجيل الدخول بعد! يشرفنا أن تقوم بالدخول أو التسجيل إذا رغبت بالمشاركة في المنتدى

روز دختـــــــــــر

رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2

مشاهده موضوع بعدي مشاهده موضوع قبلي اذهب الى الأسفل  پيام [صفحه 2 از 2]

36روز دختـــــــــــر  - صفحة 2 Empty رد: روز دختـــــــــــر الأحد 16 أكتوبر - 17:31

ابو سلمان

ابو سلمان
داره خودمونی میشه
داره خودمونی میشه
دروز دختـــــــــــر  - صفحة 2 301423در این بلبشور دنیا که ادم فرصت 10 دقیقه فکر کردن در مورد خودش نداره با خودم فکر کردم اصلا تا بحال تونستم 5دقیقه بدون وقفه به حضور امام زمان در کره زمین فکر کنم ایشون چکار میکنند وقتی اعمال مارو میبینه با خودشون چی میگن ما داریم کجا میریم با این سرعت توی روشنایی رانندگی میکنیم یا تو تاریکی هدف مشخصه یا هر چی پیش اید خوش اید کمتر ادمی دیدم منافع خودشو در نظر نگیره وبه فکر رضای خدا باشه امام زمان رو ناظر ببینه مشکل ماها اینه که نمیدونیم کجا زندگی میکنیم کجا میریم وباید چه کرد وروز دختـــــــــــر  - صفحة 2 493988 هر روز خسته تر از دیروز خداااااااااااااااااا ما رو چی شده که فکر میکنیم از تو مهربونتر هم هست خداااااااااااااااااااااااااااااضعفهای خودم احساس میکنم تنهایی خودمو احساس میکنم همه اونای که به من علاقه دارن به خاطر نیاز خودشونه خداااااااااااااااااااااچه میشه روز قیامت مادر به خاطر رهایی از عذاب تومیخاد بچه شیر خارشو بندازه تو اتش

روز دختـــــــــــر  - صفحة 2 701118

ای خدای مهربون خسته ام یه ذره از شیرینی مناجات با خودت به من بچشون نکنه از خونت بیرونم کردی گفتی تو دیگه بنده نمیشی برای ما برو دنبال کارت خدا اگه اینجوره کجا برم که بتونه منو ببخشه ایا کسی غیر از تو هم میتونه مشکل منو حل کنه
ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
خدایا چی میشه وقتی با تو خلوت میکنم پیش تو گریه وزاری میکنم دلمو اروم میکنی گرمی دستاتو حس میکنم نوازشتو حس میکنم ای خدا ااااااااااااااااااااااااااا دلم برای نوازشات تنگ شده گناهانم منو از مجلس انس تو بیرون کرده دم در دارم زار میزنم درو باز کن
خدا نمیدونم چقد دیگه مهلت دارم تا بار اخرتم ببندم روزها داره میگذره مثل ابر بهاری ومن امروزو فردا میکنم ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
علیکم انفسکم روز دختـــــــــــر  - صفحة 2 54084

مشاهده موضوع بعدي مشاهده موضوع قبلي بازگشت به بالاي صفحه  پيام [صفحه 2 از 2]

رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2