انجمن آموزش مکالمه عربی
السلام علیکم و رحمة الله و برکاته
مرحبا بک في منتدی تعليم العربية للناطقين بالفارسية
يمکنک قراءة المواضيع والتحميل بدون التسجيل. ولکن إذا أردت أن تساهم في المواضيع یجب أن تسجل في المنتدی ويتم تفعيل حسابک من قبل المدير.
مع خالص الشکر و التحية
فریق الإدارة
سلام
خـــــوش آمــــــــــــــــدید
برای شرکت در مباحث این انجمن و استفاده از امکانات آن نیاز به عضویت دارید. پس از تایید عضویت می توانید در مباحث انجمن شرکت کنید.
برای دانلود کتابها، درسها، فیلمها، معجمها و نرم افزارهای آموزش مکالمه از وبلاگ انجمن به آدرس زیر استفاده کنید:
http://www.arabiforall.com/
با تشکر
گروه مدیریت انجمن مکالمه عربی
انجمن آموزش مکالمه عربی
السلام علیکم و رحمة الله و برکاته
مرحبا بک في منتدی تعليم العربية للناطقين بالفارسية
يمکنک قراءة المواضيع والتحميل بدون التسجيل. ولکن إذا أردت أن تساهم في المواضيع یجب أن تسجل في المنتدی ويتم تفعيل حسابک من قبل المدير.
مع خالص الشکر و التحية
فریق الإدارة
سلام
خـــــوش آمــــــــــــــــدید
برای شرکت در مباحث این انجمن و استفاده از امکانات آن نیاز به عضویت دارید. پس از تایید عضویت می توانید در مباحث انجمن شرکت کنید.
برای دانلود کتابها، درسها، فیلمها، معجمها و نرم افزارهای آموزش مکالمه از وبلاگ انجمن به آدرس زیر استفاده کنید:
http://www.arabiforall.com/
با تشکر
گروه مدیریت انجمن مکالمه عربی
انجمن آموزش مکالمه عربی

أهلا وسهلا بك زائرنا الكريم, أنت لم تقم بتسجيل الدخول بعد! يشرفنا أن تقوم بالدخول أو التسجيل إذا رغبت بالمشاركة في المنتدى

معایب و مزایای ازدواج با شیعیان لبنان

رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2

مشاهده موضوع بعدي مشاهده موضوع قبلي اذهب الى الأسفل  پيام [صفحه 2 از 2]

ماریا

ماریا
عضو ممتاز
عضو ممتاز
سلام به همه دوستان فعال در این بخش و این مطلب خاص معایب و مزایای ازدواج با شیعیان لبنان - صفحة 2 841320

خب من نظرات همه شمار خوندم هم خندیدم هم تعجب کردم امما اینکه نظر شخصی خودمو درمورد معایب و محاسن ازدواج با خانمهای لبنانی بگم تازمانیکه مطالعه و اگاهی باین امر ندارم که نمیتون بگم و اظهار نظرکنم

معایب و مزایای ازدواج با شیعیان لبنان - صفحة 2 935380

امام بالطبع در هر ازدواج حسن یا عیببی هست و زندگی یعنی کنر هم قرار گرفتن هردوی اونها

اما ادم باید نیمه پرلیوانو بشیتر بچشمش بیاد نیمه خالی ان را خب فعلا تا همینجا کافیه بزودی جواب مشخصی باین مساله میدهم

فعلا با اجازه شما معایب و مزایای ازدواج با شیعیان لبنان - صفحة 2 841320  معایب و مزایای ازدواج با شیعیان لبنان - صفحة 2 841320  معایب و مزایای ازدواج با شیعیان لبنان - صفحة 2 543436  معایب و مزایای ازدواج با شیعیان لبنان - صفحة 2 817197

soad

soad
عضو ممتاز
عضو ممتاز
با توجه به خاطره ای که استادم از یکی از دوسانشون تعریف کردند، یکی از معایب این نوع ازدواجها این میتونه باشه که
اگر به زبان یکدیگر مسلط نباشند،مشکلاتی را براشون بوجود میاره که شاید اختلافاتی را بدنبال داشته باشد معایب و مزایای ازدواج با شیعیان لبنان - صفحة 2 394213  معایب و مزایای ازدواج با شیعیان لبنان - صفحة 2 180557100

يا صاحب الزمان

يا صاحب الزمان
داره خودمونی میشه
داره خودمونی میشه
سلام به دوستان باحال
مطالب خيلي جالب بود واقعا استفاده كردم بعضي از دوستان مطالب خوبي نوشته بودن بعضي ها هم مزاحشان خوب بود
من هم يه نظري بدم و اونم اينكه آقاي مهدي شما براي رسيدن به جوابتون بهتره از داداش رضا كمك بخواين چون ايشون از فرهنگ هر دو طرف آشنايي لازم رو دارن  معایب و مزایای ازدواج با شیعیان لبنان - صفحة 2 991162

'گل پامچال

'گل پامچال
اگه بره دلمون تنگ میشه
اگه بره دلمون تنگ میشه
 معایب و مزایای ازدواج با شیعیان لبنان - صفحة 2 778966

نادین

نادین
عضو ممتاز
عضو ممتاز
سلام از موضوع بحث شما خوشم نیامد ولیکن باید توضیحاتی بدم اینکه آقای اسدی گفتند زن در کشورهای عربی در خدمتکار است اصلا درست نیست ایشان یک سفر بروند و ببین زنان خلیجی در چه رفاهی زندگی می کنند اما محدود و معقول
تا جایی که اطلاع دارم لبنانی ها تنها اعرابی هستند که ملیت خواستگار و داماد برایشان مهم نیست و به همه شخص دختر می دهند اما در کشورهای خلیجی عمرا به بسر ایرانی دختر بدن
واقعا فرهنگها متفاوت است و در چنین ازدواجهایی یکی از دو طرف باید همیشه تو سری خور و کوتاه بیاید من که اصلا چنین ازدواجهایی را قبول ندارم حتی اگر شخص مهمی باشد

ابو سلمان

ابو سلمان
داره خودمونی میشه
داره خودمونی میشه
سلام دوستان عزیز چه بحث داغی واقعا بحث از ازدواج شیرینه منم ختم کلام بگم خیال همتون راحت کنم اصولا ازدواج یه اتفاقی نیست که در یه لحظه رخ بده وهیچ ارتباطی با قبل نداشته باشه بلکه رفتارهای گذشته خودمان ما را به سوی ازدواج با یک مورد خاص راهنمایی میکند اسراری در مورد از دواجها است که هنوز کسی به حقیقت ان پی نبرده معایب و مزایای ازدواج با شیعیان لبنان - صفحة 2 41193 مهم امتحان ادمهاست که با ازدواج صورت  معایب و مزایای ازدواج با شیعیان لبنان - صفحة 2 54084 میگیره خیلیا احساس میکنند همسرشون مناسب روحیهشون نیست

مشاهده موضوع بعدي مشاهده موضوع قبلي بازگشت به بالاي صفحه  پيام [صفحه 2 از 2]

رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2