انجمن آموزش مکالمه عربی
السلام علیکم و رحمة الله و برکاته
مرحبا بک في منتدی تعليم العربية للناطقين بالفارسية
يمکنک قراءة المواضيع والتحميل بدون التسجيل. ولکن إذا أردت أن تساهم في المواضيع یجب أن تسجل في المنتدی ويتم تفعيل حسابک من قبل المدير.
مع خالص الشکر و التحية
فریق الإدارة
سلام
خـــــوش آمــــــــــــــــدید
برای شرکت در مباحث این انجمن و استفاده از امکانات آن نیاز به عضویت دارید. پس از تایید عضویت می توانید در مباحث انجمن شرکت کنید.
برای دانلود کتابها، درسها، فیلمها، معجمها و نرم افزارهای آموزش مکالمه از وبلاگ انجمن به آدرس زیر استفاده کنید:
http://www.arabiforall.com/
با تشکر
گروه مدیریت انجمن مکالمه عربی
انجمن آموزش مکالمه عربی
السلام علیکم و رحمة الله و برکاته
مرحبا بک في منتدی تعليم العربية للناطقين بالفارسية
يمکنک قراءة المواضيع والتحميل بدون التسجيل. ولکن إذا أردت أن تساهم في المواضيع یجب أن تسجل في المنتدی ويتم تفعيل حسابک من قبل المدير.
مع خالص الشکر و التحية
فریق الإدارة
سلام
خـــــوش آمــــــــــــــــدید
برای شرکت در مباحث این انجمن و استفاده از امکانات آن نیاز به عضویت دارید. پس از تایید عضویت می توانید در مباحث انجمن شرکت کنید.
برای دانلود کتابها، درسها، فیلمها، معجمها و نرم افزارهای آموزش مکالمه از وبلاگ انجمن به آدرس زیر استفاده کنید:
http://www.arabiforall.com/
با تشکر
گروه مدیریت انجمن مکالمه عربی
انجمن آموزش مکالمه عربی

أهلا وسهلا بك زائرنا الكريم, أنت لم تقم بتسجيل الدخول بعد! يشرفنا أن تقوم بالدخول أو التسجيل إذا رغبت بالمشاركة في المنتدى

چگونه بهتر مکالمه عربی یاد بگیرم؟

مشاهده موضوع بعدي مشاهده موضوع قبلي اذهب الى الأسفل  پيام [صفحه 1 از 1]

سروش من

سروش من
دوست جدید
دوست جدید
باسلام من تازه اومدم میخوام مکالمه عربی یادبگیرم چکارکنم؟

ياسر

ياسر
دیگه صاحب خونه شده
دیگه صاحب خونه شده
سلام
مکالمه رو فقط با تمرین میشه یاد گرفت
بهتره برید کلاس های مکالمه. البته روزنامه عربی بخونی هم خیلی خوبه

http://www.eghlima.org

mmghghmm

mmghghmm
دیگه صاحب خونه شده
دیگه صاحب خونه شده
سروش من نوشته است:باسلام من تازه اومدم میخوام مکالمه عربی یادبگیرم چکارکنم؟
السلام علیکم ورحمة الله وبرکاته
با سلام خدمت دوست عزیز...در ابتدا براتون ارزوی موفقیت میکنم وامیدوارم که بتونید مکالمه عربی رو به خوبی یاد بگیرید
اگر اجازه بدید بنده حقیر هم تجربیاتم رو در مورد مکالمه عربی در اختیارتون بگذارم
همونطور که اقای یاسر فرمودند کلاسهای عربی خیلی خوبه ولی فقط سی درصد مفید هست (این رو با صراحت میگم) یعنی کلاس های عربی لازم هست ولی کافی نیست هفتاد درصد بقیه به خودتون بر میگرده که چقدر فیلم ببینید ویا فایل های صوتی رو گوش بدید ویا اینکه کسی رو داشته باشید که باهاش عربی حرف بزنید والبته این انجمن هم خیلی می تونه بهتون کمک کنه که عربی رو یاد بگیرید.ولی برای شروع بهترین کار اینه که در یکی از کلاسهای مکالمه عربی ثبت نام کنید ودر کنار اون خودتون هم تلاش کنید وکتابهای مختلف مکالمه عربی رو مطالعه کنید.
موفق وپیروز باشید
چگونه بهتر مکالمه عربی یاد بگیرم؟ 54084

حیدر110

حیدر110
دوست جدید
دوست جدید
با سلام باید فضای عربی رو برا خودتون ایجاد کنید و با ذهنیت یک عرب قصد مکالمه داشته باشید ولی برای اینکار هم مباحث لازمه یعنی کسی باشه که باهاش مکالمه کنید

مشاهده موضوع بعدي مشاهده موضوع قبلي بازگشت به بالاي صفحه  پيام [صفحه 1 از 1]