انجمن آموزش مکالمه عربی
السلام علیکم و رحمة الله و برکاته
مرحبا بک في منتدی تعليم العربية للناطقين بالفارسية
يمکنک قراءة المواضيع والتحميل بدون التسجيل. ولکن إذا أردت أن تساهم في المواضيع یجب أن تسجل في المنتدی ويتم تفعيل حسابک من قبل المدير.
مع خالص الشکر و التحية
فریق الإدارة
سلام
خـــــوش آمــــــــــــــــدید
برای شرکت در مباحث این انجمن و استفاده از امکانات آن نیاز به عضویت دارید. پس از تایید عضویت می توانید در مباحث انجمن شرکت کنید.
برای دانلود کتابها، درسها، فیلمها، معجمها و نرم افزارهای آموزش مکالمه از وبلاگ انجمن به آدرس زیر استفاده کنید:
http://www.arabiforall.com/
با تشکر
گروه مدیریت انجمن مکالمه عربی
انجمن آموزش مکالمه عربی
السلام علیکم و رحمة الله و برکاته
مرحبا بک في منتدی تعليم العربية للناطقين بالفارسية
يمکنک قراءة المواضيع والتحميل بدون التسجيل. ولکن إذا أردت أن تساهم في المواضيع یجب أن تسجل في المنتدی ويتم تفعيل حسابک من قبل المدير.
مع خالص الشکر و التحية
فریق الإدارة
سلام
خـــــوش آمــــــــــــــــدید
برای شرکت در مباحث این انجمن و استفاده از امکانات آن نیاز به عضویت دارید. پس از تایید عضویت می توانید در مباحث انجمن شرکت کنید.
برای دانلود کتابها، درسها، فیلمها، معجمها و نرم افزارهای آموزش مکالمه از وبلاگ انجمن به آدرس زیر استفاده کنید:
http://www.arabiforall.com/
با تشکر
گروه مدیریت انجمن مکالمه عربی
انجمن آموزش مکالمه عربی

أهلا وسهلا بك زائرنا الكريم, أنت لم تقم بتسجيل الدخول بعد! يشرفنا أن تقوم بالدخول أو التسجيل إذا رغبت بالمشاركة في المنتدى

ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟

رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3

مشاهده موضوع بعدي مشاهده موضوع قبلي اذهب الى الأسفل  پيام [صفحه 3 از 3]

مهلا

مهلا
عضو حرفه ای
عضو حرفه ای
ياسر نوشته است:

خانوم مهلا یاسر نا ناصر! ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ - صفحة 3 197792
اگر دنبال رسانه ها برید اره درسته. اما در جامعه نه. در ضمن امار طلاق در عراق خیلی کم است!.

رسانه ها همیشه سعی می کند یا نشان دهد که ما در المدينة الفاضلة هستیم یا در جهنم هستیم
حقیقت را نشان نمی دهد.
به نظر من هر جه قدر اختلاف هست بين دو فرهنگ (عربي وايراني) زنان عربي از مردان خودشان راضي اند و ايراني از ايرانيا راضيند!

كسي مه مي خواهد با فرهنگ ديگر قاطي شود
بهش مي گويم
when in Rome do as Romans

آقای یاسر
ببخشید اسمتون را اشتباه نوشتم
ولی فکر نمی کنم آمار پایین طلاق در عراق یعنی تمام زن های عراق شادند ومشکلی ندارند شاید مثل خیلی از زن های قدیمی ایران دارن می سوزند و میسازند !

افسانه

افسانه
دیگه صاحب خونه شده
دیگه صاحب خونه شده
مهلا نوشته است:
ياسر نوشته است:

خانوم مهلا یاسر نا ناصر! ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ - صفحة 3 197792
اگر دنبال رسانه ها برید اره درسته. اما در جامعه نه. در ضمن امار طلاق در عراق خیلی کم است!.

رسانه ها همیشه سعی می کند یا نشان دهد که ما در المدينة الفاضلة هستیم یا در جهنم هستیم
حقیقت را نشان نمی دهد.
به نظر من هر جه قدر اختلاف هست بين دو فرهنگ (عربي وايراني) زنان عربي از مردان خودشان راضي اند و ايراني از ايرانيا راضيند!

كسي مه مي خواهد با فرهنگ ديگر قاطي شود
بهش مي گويم
when in Rome do as Romans

آقای یاسر
ببخشید اسمتون را اشتباه نوشتم
ولی فکر نمی کنم آمار پایین طلاق در عراق یعنی تمام زن های عراق شادند ومشکلی ندارند شاید مثل خیلی از زن های قدیمی ایران دارن می سوزند و میسازند !

احتمالش خیلی زیاده

البته یه احتمال دیگه هم هست از اونجائی که خانمهای عراقی بنیه خیلی قوی دارن

بلدن چه جوری با مردها تا کنن که کار به اونجاها نمیکشهازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ - صفحة 3 178869

gelayor14

gelayor14
اگه بره دلمون تنگ میشه
اگه بره دلمون تنگ میشه
gelayor14 نوشته است:
مهلا نوشته است:
با سلام به دوستان
یه سوالی دارم البته لطفا کسانی که با هر دو فرهنگ عرب وفارس آشنا هستند جواب بدهند اگر یک دختر ایرانی بخواهد با یک پسر عرب ازدواج بکنه وعلت ازدواج هم فقط یادگیری زبان نباشه بلکه یک شناخت وعلاقه نسبی وجود داشته باشه اختلافات فرهنگی بخصوص بین کشور های مختلف مشکل ایجاد نمی کنه؟ ودر صورت بروز مشکل آیا این موارد قابل تحمل؟
سلام دوست عزیز
هرچند سوال شما رو بهتره دوستان دیگر جواب بدهند که بیشتر آشناهستند
ولی من در حد خودم میخواستم یه توصیه کنم
قبلا از همه دوستان عرب سایت عذرخواهی می کنم
ولی نگاه عرب ها به زن به نظر شخصی من با نگاهی که ایرانی ها دارند فرق می کنند!
یک واژه هایی ما داریم تو فرهنگ مون که نمیدونم تو اون ها هست یا نه ..شاید هم هست ولی کمرنگه...مثل وفاداری
یک نمونه اش که شاید فکر کنید منسوخ شده ولی با قاطعیت من میگم هست...همین قضیه تجدید فراشه!به بهانه های مختلف !
نمی دونی چطور دفائیه میدهند براش!!
توی کشوری مثل عربستان واقعا رو بورسه هنوز... توی عراق محدود شده ولی هست ....و...
راستی اسم کشور مد نظرتون چی بود؟
........................
من فکر می کنم نگاه عرب ها به زن نگاه قشنگی نیست...کلا من فکر می کنم طرف بیخیال وصلت باهاشون بشه بهتره!(با تمام احترامی که براشون قائلم)

هرچند خیلی وقت گذشته از نطری که من اینجا دادم اما واقعا نتونستم اینو نگم
که بعضی از دوستان هر چی دلشون خواست از این برای خودشون برداشت کردن

مهلای عزیز اگر این رو من در جواب پستت نوشتم ..نظر شخصی ام بود و فکر کردم میتونه بهت کمک کنه
برداشت اختلاف انگیز بین عرب و فارس استخراج شخصی خودتون بود

و جناب یاسر که گفته بودید شما مشکل شخصی دارید...واقعا متاسفم واقعا...نوشته من کجاش حمله و توهین بود به فرهنگ عرب؟؟
هرچی دلتون میخواهید میگید؟؟
گفتم به نظر من ---کلیت ندادم---نظر شخصی ام رو گفتم---بر اساس اون چیزهایی که دیدم و شنیدم...
یه جایی گفتم به نظر من نگاه عرب به زن نگاه قشنگی نیست.....اولا نظر شخصی ام بود ثانیا خیلی تو انتخاب وازه ها م دقت کردم...!!
حالا ...........؟!
دوست دختر داشتن یک عده مردهای ایرانی ارتباطی به من نداره...!که بخوام جوابگوش باشم!!

دفعه آخرم بود وقتم رو گذاشتم برای نظر دادن روی همچین چیزهایی ...نمی دونم وقتی جواب سوالتونو میدونید چرا میپرسید؟

مهلا

مهلا
عضو حرفه ای
عضو حرفه ای
[quote="gelayor14"][quote="gelayor14"]
مهلا نوشته است:
با سلام به دوستان
[لای عزیز اگر این رو من در جواب پستت نوشتم ..نظر شخصی ام بود و فکر کردم میتونه بهت کمک کنه
برداشت اختلاف انگیز بین عرب و فارس استخراج شخصی خودتون بود

دوست دختر داشتن یک عده مردهای ایرانی ارتباطی به من نداره...!که بخوام جوابگوش باشم!!

دفعه آخرم بود وقتم رو گذاشتم برای نظر دادن روی همچین چیزهایی ...نمی دونم وقتی جواب سوالتونو میدونید چرا میپرسید؟
[right]

سلام ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ - صفحة 3 543436

خیلی ممنون که وقت گذاشتیید و جوابم رو دادید ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ - صفحة 3 613628

من فکر می کنم یه سوئ تفاهم پیش آمده که حتما تقصیر من بوده و نتونستم منظورم رو درست برسونم ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ - صفحة 3 797271

این که گفتم ادامه نمیدم تا باعث اختلاف نشه ،منظورم اصلا به حرف شما نبود منظورم حرف خودم بود، درباره ازدواج در عربستان که بین شیعه ها و وهابی ها متفاوت،دوست عزیز حرف شما که اصلا اختلاف انگیز نبود ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ - صفحة 3 647435

مسلم که دوست دختر داشتن مردها رو شما نباید جواب بدی! من فقط گفتم مردهای ایرانی هیچ جا کم نمیارن ودر این مساله هم عقب نیستند!

من هر سوالی رو هر جای نمی پرسم احساس کردم جو حاکم بر اعضای این سایت با جاهای دیگه فرق داره وبه واسطه ی زبان قران نسبت به هم دلسوز ،باصداقت وصبور هستند ،من برای وقت خودم وبقیه دوستان ارزش زیادی قاءلم و سوالی که جوابش رو بدونم نمی پرسم ،از جواب های استاد اسدی وآقای یاسر هم خیلی استفاده کردم ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ - صفحة 3 935380

در هر صورت اصلا دوست نداشتم کسی ازم برنجه وناراحت بشه حالا هم که سهوا این اتفاق افتاده معذرت خواهی می کنم ازدواج با عرب زبانها برای تقویت عربی....درست یا اشتباه؟ - صفحة 3 404267

مرام

مرام
دوست جدید
دوست جدید
سلام
به نظر من اگر کسی شرایطش را داشته باشد بسیار هم خوب است مخصوصا که از لبنان یا هر جایکه گویش حجازی داشته باشند.

sondos

sondos
دوست جدید
دوست جدید
سلام به همه

به نظر من هر کی که ازدواج کنه با هدف سودبری خودش خائنه هم به خودش هم به همسرش

حالا این سود هر چی می خواد باشه

برای یادگیری زبان هزار راه وجود داره

آدم عاقل نمی ره به خاطر عربی یاد گرفتن با یه عرب زبان ازدواج کنه

ازدواج با یه عربم می تونه موفق باشه

به همون دلایلی که ازدواج با یه ایرانی ممکنه نا موفق باشه

مهم هماهنگی دو طرفه